zarif

zarif

 

    

ورود

 

آخرین ارسالات

 

» نمایشگاه و جشنواده بین المللی قهوه ایران
» قهوه ایلی illy coffee
» رست قهوه(بودادن قهوه)
» فرنچ پرس cafetiere
» قهوه ترک turkish coffee
» cona coffee maker قهوه جوش کونا
» فنجان عجیب قهوه
» گرانترین قهوه جهان
» موکا اکسپرس
» قهوه سبز

تقویم

 

<    «  شهريور ۱۴۰۰  »    >
شيدسچپج
 ۱۲۳۴۵
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱ 

لینک های مرتبط

 

آمار مطالب يک ساعت پيش: 0
امروز: 0
اين ماه: 0
کل: 141
کل نظرات: 100
آمار کاربران يک ساعت پيش: 0
امروز: 0
اين ماه: 0
کل: 24047
بن شدگان: 0
جديدترين عضو: SungOsa447

 

 

لینک های مرتبط

 

برای تبادل لینک، سایت شما باید حداقل رنک 3 در گوگل داشته باشد.
» icoffee
» فروشگاه قهوه
» جشنواره بین المللی قهوه ایران

نظرسنجی


عالي
خوب
متوسط
بد


 

 

گرانترین قهوه جهان

 

گرانترین قهوه جهان


تیم کوک رئیس شرکت اپل به زودی گران‌قیمت‌ترین فنجان قهوه سیلیکون‌ولی را با دو برنده خوش‌شانس یک مزایده خیریه در دفتر مرکزی اپل در کالیفرنیا خواهد نوشید.

براساس گزارش CNN، تیم کوک به زودی و تا سال آینده بخشی از وقت یک روز کاری خود را به نوشیدن قهوه با فردی اختصاص خواهد داد که برای این قرصت استثنایی بیش از 210 هزار دلار پرداخت کرده‌است! البته در بطن این برنامه به نظر جاه‌طلبانه، هدفی خیرخواهانه نهفته است.

کوک در یک مزایده آنلاین در وب‌سایت Charity Buzz داوطلب شده‌ تا یک ساعت از وقت ارزشمند خود را با دو برنده ثروتمند مزایده صرف کرده و با آنها قهوه بنوشد. در روز اول مزایده کوک 52 پیشنهاد با قیمت پایه پنج‌هزار دلار دریافت کرد که این قیمت به سرعت سیری صعودی طی کرد. برترین قیمت پیشنهادی تا روز پنجشنبه 210 هزار دلار بوده‌است،‌این درحالی‌است که هنوز تا پایان مزایده در 14 می درحدود 19 روز باقی‌مانده‌است.

ملاقات به صرف قهوه در دفتر مرکزی اپل در کوپرتینو کالیفرنیا برگزار خواهد شد و برنده می‌تواند یک مهمان به همراه خود بیاورد. حضور کوک در این مزایده نشانگر یکی از تفاوت‌های اساسی میان شخصیت اجتماعی وی و جابز، رئیس فقید شرکت اپل است. استیو جابز هرگز به این شکل و به صورت آشکار در فعالیت‌های اجتماعی،‌خیرخواهانه و عمومی حضور پیدا نمی‌کرد.

برنده مزایده اجازه مصاحبه کردن با مطبوعات،‌ارسال جزئیات ملاقات بر روی شبکه‌های اجتماعی یا وبلاگ‌ها، عکسبرداری و یا ضبط کردن صدا را در حین ملاقات نخواهد داشت. این محدودیت‌ها در مقررات تعیین شده از سوی مرکز برگزار کننده مزایده، RFK، ذکر شده‌اند. از این رو برنده‌ها باید توافق‌نامه‌ای را در‌ باره این مقررات به امضا برسانند،‌در عین حال این افراد به صورت مداوم تحت کنترل خواهند بود.

 

گرانترین قهوه جهان

اطلاعات

براي ارسال نظر، بايد در سايت عضو شويد.

 

 

All Right Reserved 2009 ,  MAX COFFEE, Design by www.adco.ir

www.maxcoffee.ir